Queer as Folk

Dram

Pittsburgh'da yaşayan ve gaylerin ilahı olarak görülen ukala, kendini beğenmiş Brain Kinney ve arkadaşlarının hayatı bir gece, düzenli olarak takıldıkları Babylon adlı gay bardan çıkarken karşılaştıkları lise öğrencisi Justin Taylor ile karşılaşmaları ile kökünden değişir. Brain için tek gecelik bir ilişkiden ibaret olan Justin, başta Brain olmak üzere herkesin hayatında köklü değişikliklere sebep olacaktır.

 • ÜLKEUSA, Ca
 • YAPIM YILI2000
 • SEZON SAYISI5
 • BÖLÜM SAYISI81
 • ABONELER5
 • TOPLAM SÜRE2,5 GÜN
 • BÖLÜM DAKİKASI47
 • SON DURUMFİNAL
 • IMBD PUANI8.3
Queer as Folk hakkında yorumlar

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor

11 Yorum
theia * 2 ay önce

bölümler açılmıyor ilgilenirseniz çok sevinirim

sedaxwhovian * 9 ay önce

Uyarlaması daha güzel olan tek şeysin. Dünyalar güzeli bir dizisin ne diyebilirim ki

10cc * 9 ay önce

Bu dizi sayesinde toplumun herkese alttan alttan empoze ettiği farkında bile olmadığım önyargılarımı yıktım belki de. Birçok şey hakkında görüşümde etkili olabildi. Artık kaç yüz kere hangi bölümü izlemişimdir gerçekten bilmiyorum ama bazen bir bölümü tekrar izlediğimde replikler sanki daha önce hiç duymamışım gibi düşündürebiliyor. İlk bölümünü ilk izlememden belki 4 belki 5 yıl geçti ama ben hala buraya dönüp bir şeyler yazmak isteyebiliyorum, böyle bir duygusal bağ oluştu şu diziyle aramda. Hissettirdiği inanılmaz kalp kırıklığı hissinden acayip eğlendirmesine kadar, tüm harika karakterlerine kadar gerçekten çok farklı bir dizi benim için. Başta yabancı gelebilir size bu dünya ama bir süre istemeden bir parçası haline geliyosunuz. Dizideki açık sahnelerin de tamamen erotizm amaçlı değil de realizmi sağlamak açısından gerekli görülmüş olduğunu da fark edeceksinizdir diye düşünüyorum.

finnian * 9 ay önce

Diziyi 3 yıl önce izlemiştim. Geldim yine izlemeye. Hayata bambaşka bakmama sebep oldu bu dizi. LGBTİ dünyası için gelmiş geçmiş en iyi yapımdır. Bundan daha iyisinin yapılabileceğini düşünmüyorum.

miskinsanı * 9 ay önce

Ayrıca bir ayrıntı. Oyuncular bölümündeki oyuncular dizini bu (yani amerikan) versiyonundaki oyuncular değil İngiliz versiyonundaki oyuncular..

filmsevver * 9 ay önce

Gerçek aşkın,dostluğun,sevginin ve dayanışmanın en güzel anlatıldığına inandığım dizidir QAF. Kimse senin yerini tutmayacak canım dizim.

miskinsanı * 9 ay önce

Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim. Justin sen güzel bir şeysin öyle. Gerçekten günışığı gibi. Bakmalara doyamıyorum

miskinsanı * 9 ay önce

Dizinin 3 sezonunu 3 günde bitirdim. Evet, boş bir vaktimdeyim yoksa bitmezdi çünkü bölümler oldukça uzun. Şuan 4. sezondayım ve biraz yavaşladım. Bitmesini istemiyorum sanırım Fazla açık sahne olsa da dizinin işleyişi oldukça iyi. Bu yüzden bir vakit sonra bunun pornografik bir durum değil de gerçekçi bir durum olduğunu hissediyorsunuz.

ZERON * 9 ay önce

Charlie Hunnam reyiz var diye geldim

Tsira-o * 9 ay önce

NE DEMEK CHARLIE HUNNAM? Varsa,izlenir hem de hemen bu gece. SoA'dan sonra buradaki karakterine alışabilir miyim? bilemedim.

miskinsanı * 9 ay önce

Diziyi bitirdim. O yüzden hüzünlüyüm. İzleyin arkadaşlar..

Son Paylaşımlar
 • ssimge_588, Skam'i takip etti. 5 dakika önce
 • simgeergnss, You'i takip etti. 37 dakika önce
 • senadésenana, Misfits'i takip etti. 40 dakika önce
 • TheDqdger, The end of the fucking world. yemek yerken izleyecek bir şey olsun diye açtım farkında olmadan bitirmişim :D güzel dizi izleyin. 2 saat önce
 • Selen Drew, friends'den rastgele bir bölüm açsanız ya da aynı bölümü 1000.kez açıp izleseniz bile kahkahalarla gülebilirsiniz...your faves could never .dd 17 saat önce
 • zencuk, sizi rahatsız etmeyecek şekilde ufak bi reklam koyucaz dediniz.şuan sayfanın sağı solu üstü full reklam.üzdünüz 1 gün önce