Skins

Komedi, Gençlik, Dram

Sıradan gençlik dizilerinden gına mı geldi? Tek dertleri, o gün ne giyecekleri olan zengin bebeleri izlemekten sıkıldınız mı? Dedikoducu kızlar, bayık bakışlar, kimin eli kimin cebinde durumları artık size çekici gelmiyor mu? O zaman gelin sizi Skins ile tanıştıralım... 2007 başında İngiltere'nin E4 kanalında yayınlanmaya başlayan Skins, Bristol'da yaşayan gençlerin hayatlarına odaklanıyor. Gençlerin hiçbiri de sütten çıkmış ak kaşık değil. Biri anoreksik, biri öğretmeniyle yatıyor, bir diğeri müslüman ve en yakın arkadaşının gay olmasını ailesine nasıl açıklayacağını düşünüyor ve bu liste uzayıp gidiyor. Anlayacağınız her birinin ciddi problemleri var. Dizi de sağ olsun, bizi üzmüyor ve her bir bölümü bir karaktere ayırarak, gençlerimizi daha da yakından tanımamızı ve dertlerine ortak olmamızı sağlıyor. Uyuşturucu, homoseksüellik, bozuk aile ilişkileri, seks, narsizm, antisosyallik, cinsel istismar, içine kapanıklık gibi gençler arasında yaygın olan sorunlara değinen Skins, daha ilk bölümüyle bile diğer gençlik dizilerinden ne kadar da farklı olduğunu, hayata pembe gözlüklerle değil de, tüm gerçekliğiyle baktığını bizlere kanıtlıyor. Bölümler ilerledikçe, bu gençlerin her birinin ne kadar da yapayalnız olduğunu görüyor ve başlarda komediymiş gibi gelen sahneler, leziz bir drama hâline dönüşüyor.

 • ÜLKEUK
 • YAPIM YILI2007
 • SEZON SAYISI7
 • BÖLÜM SAYISI61
 • ABONELER90
 • TOPLAM SÜRE2 GÜN
 • BÖLÜM DAKİKASI46
 • SON DURUMFİNAL
 • IMBD PUANI8.2
Skins hakkında yorumlar

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor

12 Yorum
Kaan Coşgun * 3 ay önce

İlk 2 jenerasyonu izleyin(ilk 4 sezon) gerisini salın.İlk 2 sezon epey sağlam ergenliğimde bayaa etkilemişti beni.

Ferdi Öztürk * 4 ay önce

Dizi her 2 sezonda bir yada yeni sezonda bir jenerasyon değiştiriyor. İlk jenerasyonu tamamen kalite kokan ve kaliteli karakterleri en başarılı şekilde canlandıran kişilerden oluşmaktadır. Şahsen her sene mutlaka 3-5 günümü ayırıp ilk 2 sezonunu mutlaka tekrardan izleyip sanki kendi anılarımmışcasına anı tazeliyorum.Ezik Sid, manyak Cassie, psikopat Chris, ağır abi Jal, piç Tony, Mitchelle namı değer Nips, örnek müslüman Anwar ve kankisi zalım maxxie vee konuşmadan çok şey anlatan effy ... ara karakterler bile hafızanıza kazınacaktır size garanti ederim. iyi seyirler !

dimplegd * 10 ay önce

bu skins devam mı ediyor fotoğraflarda ki kişilere bakıldığında, evet skins de oynamışlar ama bölümleri yok biri açıklayabilir mi?

leyviya * 10 ay önce

i dont do donuts.I do drugs...

Dâisy * 10 ay önce

Oyuncu fotoğrafları neden böyle ?

hauntednerdsoul * 10 ay önce

final olan dizilere sonunda ağlayacağını bilerek başlamak>>>>>>>

hauntednerdsoul * 10 ay önce

2. sezondan sonra sıkıyor ama eff için izlemeye devam ediyorum

für elise * 10 ay önce

bitirdiğimde bitmiş olduğu için ağladığım ilk ve tek dizi.

thecrow * 10 ay önce

İlk izlediğim yabancı dizi buydu duygulandım. Hikayesi çok farklı, ilgi çekici değil ama karakterler baya iyi. Hepsinin kendine ait özellikleri var, gerçekçiler. Diziyi güzel ve izlenebilir kılan bu, çünkü dediğim gibi hikaye yönünden pek bir numarası yok.

saratallone * 10 ay önce

içimde ukde kalan dizi bana göre en iyi gençlik/dram/komedi dizisi effynin hareketleri olsun tony veya sid olsun ergenliğimi şekillendiren isimler özellikle "effy stonem gibi olmak" çoğu genç kızın hayal ettiği bir şey son jenerasyon pek iyi olmasa bile çoğu kişinin 1. ve 2. jenerasyonu izlemesini öneriyorum

sierrahaylie * 10 ay önce

Oxford Okulu Twitter'da parody'miz var, gelmek isteyen herkesi bekleriz. İletişim için @OxfordUniRP_ hesabına tweet atmanız yeterli, sorusu olan özelden yazabilir.

StoneField * 10 ay önce

"Oh wow" - Cassie Ainsworth

Son Paylaşımlar
 • N4HR3S, La Casa De Papel'i takip etti. 3 saat önce
 • N4HR3S, La Casa De Papel (Türkçe Dublaj)'i takip etti. 3 saat önce
 • Exadious, Rome'i takip etti. 4 saat önce
 • mthncgl, DARK efso 9 saat önce
 • zencuk, Abiiiiii Dark neymiş öyle 3 günde bitti 19 saat önce
 • guvenlik834, burdan yöneticiye seslenmek istiyorum the 100 6 .sezon 6 bölumden sonra yok ara sıra bu siteye giriyorum 10. bölumune kadar görunuyor sonra yine giriyorum 6 bölume kadar var neden acaba sorunu çözebilirmisiniz 2 gün önce