ARAMA SONUÇLARI

Queer as Folk

Dram

Pittsburgh'da yaşayan ve gaylerin ilahı olarak görülen ukala, kendini beğenmiş Brain Kinney ve arkadaşlarının hayatı bir gece, düzenli olarak takıldıkları Babylon adlı gay bardan çıkarken karşılaştıkları lise öğrencisi Justin Taylor ile karşılaşmaları ile kökünden değişir. Brain için tek gecelik bir ilişkiden ibaret olan Justin, başta Brain olmak üzere herkesin hayatında köklü değişikliklere sebep olacaktır.

Queer as Folk'ın konusu: Pittsburgh'da hayatına devam eden ve gayler tarafından ilah seviyesini gözüken ukala ve kendini beğenmiş Brain Kinney ile arkadaşlarının bir gece, her gece takıldıkları Babylon isimli gay bardan çıktıkları sırada lise öğrencisi olan Justin Taylor ile karşılaşmasının ardından hayatı kökünden değişir. Brain için tek gecelik ilişki dışında hiç bir işe yaramayan Justin, ilk başlarda brain olmak üzere herkesin hayatını kökünden değişmesine neden olacaktır. Bu dram kategorisinde bulunan Queer as Folk dizisini sitemizden türkçe altyazılı ve 1080p bir şekilde izleyebilirsiniz. Queer as Folk Watchill tarafından size önerdiğimiz diziler arasındadır ve izlerken ekrana bağlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Queer as Folk Türkçe altyazılı izle yebilirsiniz. 

 • ÜLKEUSA, Ca
 • YAPIM YILI2000
 • SEZON SAYISI5
 • BÖLÜM SAYISI81
 • ABONELER8
 • TOPLAM SÜRE2,5 GÜN
 • BÖLÜM DAKİKASI47
 • SON DURUMFİNAL
 • IMBD PUANI8.3
Queer as Folk hakkında yorumlar

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor

11 Yorum
theia * 7 ay önce

bölümler açılmıyor ilgilenirseniz çok sevinirim

sedaxwhovian * 1 yıl önce

Uyarlaması daha güzel olan tek şeysin. Dünyalar güzeli bir dizisin ne diyebilirim ki

10cc * 1 yıl önce

Bu dizi sayesinde toplumun herkese alttan alttan empoze ettiği farkında bile olmadığım önyargılarımı yıktım belki de. Birçok şey hakkında görüşümde etkili olabildi. Artık kaç yüz kere hangi bölümü izlemişimdir gerçekten bilmiyorum ama bazen bir bölümü tekrar izlediğimde replikler sanki daha önce hiç duymamışım gibi düşündürebiliyor. İlk bölümünü ilk izlememden belki 4 belki 5 yıl geçti ama ben hala buraya dönüp bir şeyler yazmak isteyebiliyorum, böyle bir duygusal bağ oluştu şu diziyle aramda. Hissettirdiği inanılmaz kalp kırıklığı hissinden acayip eğlendirmesine kadar, tüm harika karakterlerine kadar gerçekten çok farklı bir dizi benim için. Başta yabancı gelebilir size bu dünya ama bir süre istemeden bir parçası haline geliyosunuz. Dizideki açık sahnelerin de tamamen erotizm amaçlı değil de realizmi sağlamak açısından gerekli görülmüş olduğunu da fark edeceksinizdir diye düşünüyorum.

finnian * 1 yıl önce

Diziyi 3 yıl önce izlemiştim. Geldim yine izlemeye. Hayata bambaşka bakmama sebep oldu bu dizi. LGBTİ dünyası için gelmiş geçmiş en iyi yapımdır. Bundan daha iyisinin yapılabileceğini düşünmüyorum.

miskinsanı * 1 yıl önce

Ayrıca bir ayrıntı. Oyuncular bölümündeki oyuncular dizini bu (yani amerikan) versiyonundaki oyuncular değil İngiliz versiyonundaki oyuncular..

filmsevver * 1 yıl önce

Gerçek aşkın,dostluğun,sevginin ve dayanışmanın en güzel anlatıldığına inandığım dizidir QAF. Kimse senin yerini tutmayacak canım dizim.

miskinsanı * 1 yıl önce

Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim. Justin sen güzel bir şeysin öyle. Gerçekten günışığı gibi. Bakmalara doyamıyorum

miskinsanı * 1 yıl önce

Dizinin 3 sezonunu 3 günde bitirdim. Evet, boş bir vaktimdeyim yoksa bitmezdi çünkü bölümler oldukça uzun. Şuan 4. sezondayım ve biraz yavaşladım. Bitmesini istemiyorum sanırım Fazla açık sahne olsa da dizinin işleyişi oldukça iyi. Bu yüzden bir vakit sonra bunun pornografik bir durum değil de gerçekçi bir durum olduğunu hissediyorsunuz.

ZERON * 1 yıl önce

Charlie Hunnam reyiz var diye geldim

Tsira-o * 1 yıl önce

NE DEMEK CHARLIE HUNNAM? Varsa,izlenir hem de hemen bu gece. SoA'dan sonra buradaki karakterine alışabilir miyim? bilemedim.

miskinsanı * 1 yıl önce

Diziyi bitirdim. O yüzden hüzünlüyüm. İzleyin arkadaşlar..

Son Paylaşımlar
 • rumeysad123, Riverdale'i takip etti. 44 dakika önce
 • HorseHead, Sherlock'i takip etti. 44 dakika önce
 • HorseHead, Breaking Bad'i takip etti. 44 dakika önce
 • cansvt, Westworld önemli. Westworld lazım. Olmazsa olmaz. 1 gün önce
 • Fullmoon, The vampire diares'de olsa watchill kalitesiyle efsane olurdu :) 1 gün önce
 • komplocunuri, "Patrick Melrose " u da listeye ekleyebilirisiniz :) 1 gün önce